Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

41-latka z zarzutami za posiadanie prawie 4 kg narkotyków

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych odpowie 41-latka zatrzymana przez policjantów stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową. W mieszkaniu podejrzanej funkcjonariusze znaleźli ziele konopi, heroinę, amfetaminę i 4-CMC. 41-latka została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji uzyskali informację, że jedna z mieszkanek Pragi Północ może ukrywać w domu spore ilości narkotyków. W związku z tym udali się pod wskazany adres, pod którym zastali 41-letnią kobietę.

W trakcie legitymowania policjanci wyczuli wyraźną i charakterystyczną woń środków odurzających, w związku z tym podjęli decyzję o przeszukaniu lokalu pomimo, że kobieta twierdziła, że nie posiada żadnych rzeczy, których posiadanie jest zabronione.

Podczas przeszukania funkcjonariusze w sypialni pod biurkiem znaleźli częściowo zbryloną substancję koloru białego, natomiast w szafie ubraniowej słoik z zawartością suszu roślinnego oraz dwie torby, również z suszem, a także kolejną z sypką substancją. W trakcie przeszukania kuchni, w zamrażalniku policjanci natrafili na torbę ze zbryloną brązową substancją, w szafce była ukryta kolejna torba ze zbryloną brązową substancją. Dodatkowo policjanci natrafili też na wagę elektroniczną oraz zabezpieczyli 59 tysięcy złotych.

Zabezpieczone przez funkcjonariuszy środki odurzające i substancje psychotropowe trafiły do stołecznego laboratorium, gdzie po badaniach okazało się, że była marihuana, heroina, amfetamina i klefedron. Ogółem 4 kilogramy.

41-latka została przewieziona do Komendy Stołecznej Policji, gdzie została przesłuchana. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa – Praga Północ usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa – Praga Północ.

Tekst: Edyta Adamus

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.