90-latka w kapciach i koszuli nocnej błąkała się po Ostrołęce

Szybkie zgłoszenie, to szybka reakcja ze strony policjantów. Nie inaczej było podczas interwencji dotyczącej starszej kobiety, która miała problemy z pamięcią. Seniorka zgubiła się na terenie Ostrołęki i nie pamiętała swojego adresu zamieszkania, poruszała się w samych kapciach i koszuli nocnej. Dzięki policjantom i właściwej reakcji osoby zgłaszającej seniorka w porę otrzymała pomoc.

W miniony wtorek (25.10) około godziny 23 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ostrołęki znajduje się zagubiona seniorka. Na miejscu po chwili byli już policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Starsza kobieta była zupełnie zdezorientowana, a kontakt z nią był utrudniony, nie była w stanie podać adresu swojego zamieszkania. Kobieta szła ulicą w kapciach i koszuli nocnej.

Policjanci zaopiekowali się seniorką i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala. Dzięki odpowiedniej reakcji osoby postronnej i szybkiej reakcji policjantów cała historia miała szczęśliwy finał.

kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.