Areszt za ciężkie uszkodzenie ciała

Kryminalni ustalili kim jest prawdopodobny sprawca ugodzenia nożem. Funkcjonariusze zatrzymali 78-latka dwa dni po tym, jak dopuścił się ciężkiego uszkodzenia ciała swojego znajomego. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Policjanci zostali wezwani do miejsca pobytu osób bezdomnych. Okazało się, że jeden z mężczyzn jest ranny i najprawdopodobniej został ugodzony nożem. Wezwane na miejsce pogotowie zabrało go do szpitala.

Sprawą zajęli się kryminalni. Funkcjonariusze rozpoczęli zbieranie informacji na temat całego zdarzenia, próbowali ustalić jego przebieg i dokładnie wyjaśnić okoliczności. Praca operacyjna zaprowadziła ich do 78-latka, który został zatrzymany dwa dni po zdarzeniu. Z przeprowadzonych ustaleń, zebranych informacji i zgromadzonych dowodów wynikało, że zatrzymany najprawdopodobniej uważał, że pokrzywdzony jest mu coś winien, a ponieważ nie oddał na czas, to 78-latek w nerwach sam wymierzył sprawiedliwość. Ugodził znajomego nożem w okolice łopatki, czym spowodował ciężkie uszkodzenie ciała.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 78-latkowi zarzutu ciężkiego uszkodzenia ciała. W sądzie na wniosek prokuratury zastosowano wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

nadkom. Joanna Węgrzyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.