piątek, 16 kwietnia 2021

Areszt za kradzieże samochodów

Kryminalni ze Starych Babic w wyniku operacyjnych ustaleń wytypowali mężczyznę, który mógł dokonywać kradzieży samochodów. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież trzech samochodów z terenu powiatu warszawskiego zachodniego o łącznej wartości 105 tysięcy złotych.

Kryminalni ze Starych Babic w wyniku operacyjnych ustaleń wytypowali mężczyznę, który mógł dokonywać kradzieży samochodów. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież trzech samochodów z terenu powiatu warszawskiego zachodniego o łącznej wartości 105 tysięcy złotych. Niecałe cztery godziny po tym, jak 41-latek włamał się i ukradł volkswagena, był już w policyjnych rękach. Usłyszał trzy zarzuty kradzieży z włamaniem, przy czym przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy. Sąd przychylił się do wniosku policjantów popartego przez prokuratora i zastosował wobec 41-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W wyniku operacyjnych ustaleń kryminalni z komendy w Starych Babicach zatrzymali 41-letniego mieszkańca Warszawy, który odpowie za kradzieże samochodów. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy jeszcze w tym samym dniu, w którym włamał się i ukradł volkswagena. Od kwietnia br. 41-latek ukradł dwa volkswageny i toyotę o łącznej wartości 105 tysięcy złotych.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 41-latkowi trzech zarzutów kradzieży z włamaniem. Sąd przychylił się do wniosku policjantów popartego przez prokuratora i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.


Nasi partnerzy