Kolejny poszukiwany zatrzymany przez kryminalnych

Kryminalni z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób komendy w Starych Babicach zatrzymali kolejną osobę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany przez sądy na podstawie listu gończego i trzech nakazów doprowadzenia do jednostki penitencjarnej, w której spędzi teraz najbliższe 5 lat.

38-latek to kolejna osoba, która wpadła w ręce policjantów z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób starobabickiej komendy. Tylko dobre rozpoznanie osobowe funkcjonariuszy z pionu kryminalnego pozwoliło na realizację sprawy. Mężczyzna, którego policjanci zatrzymali na terenie powiatu pruszkowskiego, poszukiwany był przez sądy na podstawie listu gończego i trzech nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego.

Kryminalni przekonwojowali zatrzymanego do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi teraz najbliższe 5 lat odbywając karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.