Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali obywatela Ukrainy podejrzanego o posiadanie znacznej ilości mefedronu, marihuany oraz grzybków halucynogennych. Za to przestępstwo 47-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego „namierzyli” mieszkanie, w którym jak wynikało z poczynionych przez nich ustaleń, miały znajdować się znaczne ilości narkotyków. Kryminalni wyczekali odpowiedni moment i weszli do lokalu. Podczas przeszukania, na szafce w pokoju policjanci znaleźli foliową torbę z marihuaną, w szufladzie grzybki halucynogenne a w lodówce torebki z mefedronem. W sumie kryminalni znaleźli i zabezpieczyli blisko pół kilograma środków odurzających. Poza tym policjanci ujawnili pieniądze mogące pochodzić z przestępstwa oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. Policjanci zatrzymali 47-letniego obywatela Ukrainy.

Mężczyzna w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście Północ śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd na wniosek Prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu 47-latka na 3 miesiące.

podinsp. Robert Szumiata

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.