Areszt za udzielenie narkotyków małoletniemu

Kryminalni ustalili i zatrzymali osobę odpowiedzialną za przestępstwa narkotykowe. 21-latek posiadał marihuanę, którą zabezpieczyli mundurowi. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał narkotyki nieletniemu. Za te przestępstwa w prokuraturze usłyszał zarzuty, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Praca grójeckich kryminalnych doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że przebywający pod Grójcem 21-latek posiada narkotyki. W ubiegły piątek funkcjonariusze ujawnili u młodego mężczyzny substancje zabronione. Podczas przeszukania zabezpieczono zawiniątka zawierające marihuanę. Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał narkotyki, w tym osobie nieletniej.

W sobotę na podstawie zebranych dowodów prokurator przedstawił 21-letniemu sprawcy zarzut posiadania suszu konopi innych niż włókniste, udzielania środków odurzających oraz zarzut udzielania nieletniemu marihuany. W niedzielę mężczyzna został doprowadzony do sądu, gdzie na wniosek śledczych zastosowano wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.