piątek, 03 grudnia 2021

Areszt za znaczne posiadanie marihuany

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 25-latek w mieszkaniu posiadał ok. 240 porcji marihuany i prawie 700 porcji 3-CMC. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Kilka dni temu funkcjonariusze, zauważyli doskonale im znanego mężczyznę, który na ich widok bardzo się zdenerwował. Okazało się, że mężczyzna miał ku temu powody, ponieważ w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania lokalu, który wynajmował 25-latek, policjanci znaleźli ponad 140 gramów środków odurzających, z których można zrobić ponad 900 porcji. Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Badanie środków odurzających wykazało, że jest to amfetamina i 3-CMC

25-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Elwira Kozłowska


Zobacz również