Aresztowany za posiadanie ponad kilograma amfetaminy, 2500 tabletek ecstasy i ponad pół kg marihuany

Policjanci z zespołu wywiadowczego z Bemowa zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna wpadł, kiedy policjanci kontrolowali pojazd którym poruszał się jako pasażer. 38-latek próbował wyrzucić przez okno narkotyki. Nie uszło to uwadze policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z zespołu wywiadowczego z Bemowa uzyskali informację, że w rejonie, który kontrolują może dochodzić do przestępstw narkotykowych. Zwrócili uwagę na pojazd marki Audi, który pojawił się w tym miejscu. Pasażer, 38-letni mężczyzna zachowywał się nerwowo podczas kontroli. W pewnym momencie mężczyzna próbował wyrzucić przez okno torebki foliowe z zawartością substancji zabronionych. Nie uszło to uwadze policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany, wstępne badania wykazały, że jest to mefedron, marihuana i amfetamina. Wywiadowcy sprawdzili również lokal, w którym mężczyzna wcześniej przebywał, gdzie znaleźli inne narkotyki w znacznych ilościach. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad kilogram amfetaminy, ponad pół kg środków odurzających w postaci ziela innych niż włókniste, 2500 tabletek ecstasy i kilkanaście porcji mefedronu.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych podejrzany w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.