Awanse na stanowiska kierownicze w pułtuskiej komendzie

W budynku Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowiskach: Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Aspirant Paweł Załęski oraz Podkomisarz Joanna Bronowska odebrali rozkazy personalne z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku. W uroczystości udział wziął Wójt Gminy Winnica, kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy cywilni jednostki.

Kompetentni, rzetelni, uczciwi i chętni do pomocy – to tylko niektóre cechy, za jakie są cenieni zarówno w środowisku policyjnym jak również wśród pułtuskiej społeczności awansowani dziś policjanci. Podczas dzisiejszej uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku podziękował za profesjonalną, wieloletnią i pełną poświęcania służbę, a w dowód zasług awansował dotychczasowego Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy asp. Pawła Załęskiego powierzając Mu obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz podkom. Joannę Bronowską, której w zastępstwie powierzone zostały obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Bohaterowie dzisiejszej uroczystości, obejmując nowe stanowiska, podziękowali za zaufanie jakim zostali obdarzeni, a zgromadzonych policjantów i zaproszonych gości poprosili o koleżeńskie wsparcie.

Asp. Paweł Załęski do służby w Policji został przyjęty w 2011 roku, zaczynając w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym. Od 2014 r. związany był w Posterunkiem Policji w Pokrzywnicy, 9 lat pełnił funkcję dzielnicowego, natomiast od kwietni br. zajmował stanowisko Kierownika Posterunku.

Podkom. Joanna Bronowska w szeregi policji wstąpiła w 2012 r. W trakcie swojej kariery zawodowej służyła w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym i Zespole ds. kryminalnych PP w Pokrzywnicy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Obejmującym nowe stanowiska serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.