Betlejemskie Światełko Pokoju przybyło do pułtuskich policjantów

Dzieci z parafii Sokołowo Włościańskie pod opieką księdza Roberta Andrzeja Mazurowskiego przekazały na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku „Betlejemskie Światło Pokoju” – jako symbol braterstwa, pokoju i przyjaźni.

Tegoroczna sztafeta Betlejemskiego Światła Pokoju przekazywana jest razem z przesłaniem „Czyńmy pokój”. Do Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku światełko przyniosły wczoraj dzieci z parafii Sokołowo Włościańskie pod opieką księdza Roberta Andrzeja Mazurowskiego. W trakcie przekazywania światła Komendantowi Powiatowemu Policji w Pułtusku mł. insp. Pawłowi Antośkiewiczowi, dzieci zaśpiewały kolędę a ksiądz przybliżył historię otrzymanego światła. Podkreślając, że jest to moment wyjątkowy, czas dla którego ludzie potrafią na chwilę się zatrzymać, powstrzymać złość i gniew.

Pan Komendant w imieniu kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji serdecznie podziękował przybyłym za ten piękny dar, pamięć oraz zaangażowanie. Złożył również serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego 2024 Roku. Gościom wręczył słodkie upominki.

kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.