Wigilijne spotkanie Mazowieckich Policjantów

W czwartek 21 grudnia podczas uroczystego, wigilijnego spotkania zaproszeni goście, mazowieccy policjanci oraz pracownicy przekazali sobie świąteczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2024 Roku.

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, nie tylko w domu, przy wigilijnym stole, ale także w miejscu pracy. To czas, kiedy możemy podzielić się opłatkiem z naszymi przełożonymi i współpracownikami – dzieląc się jednocześnie sercem, przyjaźnią i dobrą energią. Dzisiaj, 21 grudnia przy wigilijnym stole w sali konferencyjnej mazowieckiej komendy spotkali się zaproszeni goście, kadra kierownicza mazowieckiej Policji oraz pracownicy Policji.

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec powitał uczestników wigilijnego spotkania, podziękował obecnym za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie w służbę i pracę. Szczególne życzenia zdrowia i pomyślności skierował do wszystkich policjantów i ich rodzin. Podziękował także przybyłym gościom za wkład w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza.

„Panie Prezydencie, panie Starostwo na Panów ręce składam podziękowania dla wszystkich samorządowców, pracowników administracji rządowej. Dziękuję, ale też przypominam, że zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego mieszkańcom Mazowsza, to zadanie naszych wszystkich instytucji. Liczę więc na jeszcze bardziej owocną współpracę i wsparcie w nowym roku” powiedział nadinsp. Waldemar Wołowiec.

Prezydent Radomia Radosław Witkowski życzył zgromadzonym zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spokojnego Nowego Roku 2024. Wyraził szacunek i złożył podziękowania za poświecenie w codziennej służbie dla bezpieczeństwa wszystkich radomian. Za służbę z poświęceniem podziękował policjantom także starosta radomski Waldemar Trelka.

Obecny na wigilijnym spotkaniu były Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz złożył życzenia zdrowych i spokojnych Świąt wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom służb mundurowych, wyrażając wdzięczność za pełnioną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza.

Duchowe przesłanie dzisiejszego spotkania niosły słowa J.E. Marka Solarczyka Biskupa Diecezji Radomskiej, który akcentował, aby w tej radości płynącej z Bożego Narodzenia pamiętać o innych.

W bożonarodzeniowym spotkaniu uczestniczył insp. Jakub Gorczyński – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu: insp. Piotr Janik i insp. Dariusz Król. Podczas spotkania ks. Jarosław Rożek kapelan mazowieckiej komendy odmówił modlitwę, po której J.E. Biskup Marek Solarczyk poświęcił opłatek.

Po zakończonych przemówieniach zaproszeni goście oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy mazowieckiej komendy połamali się opłatkiem, składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2024 Roku.

Spotkanie wigilijne uświetnił występ sopranistki Katarzyny Bochyńskiej-Wojdył przy akompaniamencie córki Natalii.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.