Blisko 120 gramów narkotyków nie trafi na rynek

W kuchni za szafką ukrywał narkotyki. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zabezpieczyli blisko 120 gramów narkotyków i zatrzymali 37-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W wyniku czynności podjętych przez radomskich policjantów zwalczających przestępczość narkotykową kolejne narkotyki nie trafią na rynek. W ostatnich dniach funkcjonariusze zatrzymali w jednym z mieszkań w Radomiu 37-latka, u którego zabezpieczyli blisko 120 gramów narkotyków. Mężczyzna ukrywał środki odurzające w kuchni za szafką.

37-latek trafił do policyjnego aresztu. Doprowadzono go do prokuratury gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. W czwartek (11.01) Sąd Rejonowy w Radomiu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.