Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem uprawnień do kierowania

W niedzielny poranek (12.11) policjanci z węgrowskiej drogówki zatrzymali trzy dokumenty prawa jazdy za zbyt szybką jazdę na węgrowskich drogach.

W trakcie niedzielnej służby funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego węgrowskiej komendy wykonując swoje obowiązki służbowe dokonywali pomiaru prędkości z jaką poruszali się kierujący po drogach powiatu węgrowskiego. w trakcie służby policjanci uniemożliwi brawurową i szybką jazdę trzem kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym powyżej 50km/h. Policyjne radary wykazały kolejno 103km/h, 102km/h oraz 112hm/h. W związku z powyższym każdy z kierowców utracił prawo jazdy na okres 3 miesiąc, przez co nie będą mogli w tym czasie kierować pojazdami, dodatkowo na nierozważnych kierujących nałożono wysokie mandaty karne.

Pamiętajmy, że skrajnie nieodpowiedzialne zachowania, w tym nadmierna prędkość mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Po raz kolejny apelujemy o wyobraźnię, ostrożność i rozwagę!

st. sierż. Rafał Bałdyga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.