Był poszukiwany i miał znaczną ilość narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku realizacji na terenie warszawskiego Bemowa zatrzymali 49-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym oraz podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Radomiu w celu odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Z ich informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może ukrywać się w mieszkaniu na warszawskim Bemowie i może mieć związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu zastali wskazanego mężczyznę. Podczas przeszukania operacyjni ujawnili w szafce kuchennej i pokoju zabronione substancje. Zabezpieczono ponad 800 gramów marihuany i ponad 120 gramów amfetaminy.

49-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości ziela konopi innych niż włókniste oraz amfetaminy.

Na wniosek Prokuratora Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.