Chcieli ukraść silnik

Grójeccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy próbowali ukraść silnik samochodowy. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Dyżurny grójeckiej komendy w środę wieczorem otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Odrzywołka, który wystraszył mężczyzn usiłujących zabrać silnik z jego posesji. Dzięki informacjom przekazanym przez zgłaszającego patrol prewencji szybko namierzył uciekającego busa i zatrzymał go kilka kilometrów dalej.

Fiatem ducato poruszało się czterech mężczyzn pochodzących z okolic Ciechanowa (35-49 lat). Wszyscy byli pijani. Zostali zatrzymani, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży. Złożyli również wyjaśnienia, w których przyznali się do przestępstwa. Za popełnione czyny grozi im teraz do 5 lat więzienia.

Jeszcze jeden zarzut usłyszał kierujący busem 40-latek, który nie posiada prawa jazdy. Badanie wykazało ponad 1,2 promila w organizmie. Za kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara mu do 2 lat więzienia.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.