Ciechanowska drogówka zatrzymała dwa prawa jazdy

Za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali dwa prawa jazdy. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych.

W piątek około godz. 17:15 w miejscowości Stary Garwarz policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd Volkswagen Golf. 19–letni kierujący, mieszkaniec naszego powiatu, przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h w terenie zabudowanym. 19– latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych.

W niedzielę ok. godz. 10:00 na ul. Kwiatowej policjanci ciechanowskiej drogówki zatrzymali 33–letniego kierującego pojazdem BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 58 km/h. Ciechanowianin stracił prawo jazdy oraz otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że od 1 stycznia kierowców obowiązuje nowy taryfikator mandatów. Przepisy, które weszły w życie, są bardziej surowe wobec piratów drogowych, zwiększyły się kwoty mandatów za najpoważniejsze wykroczenia drogowe

kom. Bożena Kuklak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.