Usiłował kradzieży z włamaniem do pojazdu – poznajesz tego mężczyznę?

Kryminalni z Komisariatu Policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzny, który jest podejrzewany o usiłowanie kradzieży z włamaniem do pojazdu m-ki VW Touran w dniu 12 czerwca 2022 roku przy ulicy Toruńskiej 54 w Warszawie. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego mężczyzny proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 47 723-81-71 lub policjantami prowadzącymi tę sprawę, tel. 47 723-81-74.

W ramach wykonanych czynności policjanci pozyskali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa.

Jest on w wieku około 30-35 lat, otyłej budowy ciała, krótko ostrzyżony – łysiejący, miał kilkudniowy zarost. Ubrany był w biały t-shirt z napisem „Seoul”, białe buty sportowe, jasne spodnie jeansowe.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 723-81-74, powołując się na nr sprawy KPD-III-3929/22.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: kp-targó[email protected].

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.