Dachowanie samochodu w Ujazdówku

Od kilku dni na drogach powiatu ciechanowskiego panują trudne warunki. Intensywne opady śniegu i śliska nawierzchnia utrudniają jazdę, dlatego kierowcy muszą być szczególnie ostrożni. W minioną sobotę na drodze krajowej nr 60 w Ujazdówku kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. W wyniku tego zdarzenia ranna została pasażerka mercedesa. Apelujemy o ostrożność!

W minioną sobotę (18.11) około godz. 8.00 dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 60 w Ujazdówku. Na miejsce pilnie udał się patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 25-letni kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu płockiego, podczas wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w betonowy przepust, co doprowadziło do dachowania pojazdu. W wyniku tego zdarzenia ranna została 33-letnia pasażerka mercedesa, mieszkanka powiatu płockiego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca był trzeźwy. Ciechanowscy policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także dostosowanie prędkości do obecnie panujących warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.