Nowa kierownik posterunku policji w Pokrzywnicy

Dotychczas pełniąca obowiązki podkom. Joanna Bronowska oficjalnie objęła stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Rozkaz mianowania na to stanowisko wręczył awansowanej Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Paweł Antośkiewicz.

Dzięki uprzejmości władz gminy piątkowa uroczystość odbyła się w budynku Urzędu Gminy w Pokrzywnicy. W spotkaniu udział wzięli: przedstawiciel Kadr na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Pułtusku, funkcjonariusze Posterunku Policji w Pokrzywnicy oraz Wójtowie Gmin podlegających Posterunkowi.

Cechująca się empatią i wrażliwością na problemy innych ludzi oraz chęcią niesienia im po- mocy, za pracowitość, doświadczenie, rozsądek i odwagę podkom. Joanna Bronowska została mianowana na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Jak podkreślił w gratulacjach i słowach uznania Szef pułtuskich policjantów: Pani Kierownik doskonale zna podległy rejon służbowy i zawsze wzorowo wypełnia powierzone obowiązki, w pełni zasłużyła i wypracowała sobie powierzone stanowisko. Do życzeń przyłączyli się Wójtowie i towarzyszący na zbiórce policjanci.

Podkom. Joanna Bronowska w szeregi policji wstąpiła w 2012 r. W trakcie swojej kariery zawodowej służyła w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym i Zespole ds. kryminalnych PP w Pokrzywnicy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.