piątek, 03 grudnia 2021

Dodatkowe połączenie autobusowe z Warszawy do Grudziądza

Grudziądz jest jednym z wielu miast, które z pewnością warto odwiedzić. To ciekawa propozycja wyjazdu dla tych, którzy chcą zwiedzać, doświadczać i poznawać. Polonus posiada w swojej ofercie 3 kursy łączące stolicę z Grudziądzem. Codzienne połączenia ze stolicy odbywać się będą od 28 maja w godzinach 09:40 i 16:00 a wyjazd z Grudziądza o godz. 07:00 i 16:10. Natomiast trzecie, weekendowe połączenie jest realizowane w piątki, soboty, niedziele i poniedziałki o godzinie 07:40, a wyjazd z Grudziądza odbywa się o godz. 14:00.

Trasa przejazdu z Warszawy do Grudziądza prowadzi przez takie miasta jak: Płońsk – Drobin – Sierpc – Rypin – Brodnica – Jabłonowo Pomorskie i Radzyń Chełmiński.

Jednocześnie informujemy, że od 15 maja 2021 roku w naszych autokarach jest możliwość zakupu biletów na wszystkie miejsca siedzące. W czasie podróży, jak i w trakcie odprawy pasażerskiej obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust oraz zachowanie odpowiedniej odległości od innych Pasażerów podczas wsiadania i wysiadania z autobusu.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.

Co warto zobaczyć w Grudziądzu?
– Rynek w Grudziądzu
– Zespół Spichlerzy
– Bazylika Świętego Mikołaja
– Ruiny Zamku Krzyżackiego i Wieża Klimek
– Punkt widokowy „Panorama Grudziądza”


Zobacz również