Drużyny konduktorskie, maszyniści i kasjerzy PKP Intercity w nowym umundurowaniu

Wraz z nowym rozkładem jazdy zmieniło się także umundurowanie pracowników kas, drużyn konduktorskich oraz maszynistów. Nowością są m.in. kolorystyczne detale nawiązujące do barw korporacyjnych przewoźnika oraz logotyp spółki.

Odzież służbowa dla pracowników obsługujących kasy, drużyn konduktorskich oraz maszynistów jest na bieżąco wymieniana, gdy nastąpi jej zużycie. PKP Intercity co kilka lat ogłasza przetargi na poszczególne elementy ubioru, aby zapewnić pracownikom odpowiednią liczbę ubrań służbowych oraz uzupełnić magazyn, w którym znajdują się zapasowe sztuki.

W ubiegłym roku rozstrzygnął się przetarg na dostawę koszul i bluzek oraz żakietów, marynarek, spodni i spódnic. Przy okazji zamawiania kolejnej partii odzieży wprowadzono zmiany w jej wyglądzie.

Nowy wzór ubrań zawiera elementy kolorystyczne nawiązujące do barw PKP Intercity oraz logotyp spółki. Dzięki temu pracownicy, a zwłaszcza pełniący służbę w drużynach konduktorskich, będą łatwiej identyfikowani przez podróżnych, np. na peronie. Wzory odzieży służbowej ostatni raz modyfikowane były w 2014 roku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.