Dwoje poszukiwanych i środki odurzające pod jednym adresem

Dzielnicowi z Mińska Mazowieckiego, w związku z ustaleniami własnymi o miejscu przebywania dwóch osób poszukiwanych, udali się do jednego z domów na terenie miasta. Tam zastali poszukiwanego za przestępstwa narkotykowe 22-latka. Wraz z nim była 17-letnia dziewczyna, która także była poszukiwana celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dodatkowo w pomieszczeniu znajdowała się metamfetamina. Oboje zostali zatrzymani.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, aspirant Anna Łazowska oraz młodszy aspirant Tomasz Brzezek, wykorzystując znajomość rejonu służbowego, ustalili miejsce przybywania dwóch osób poszukiwanych. W związku z tym udali się na ustaloną posesję w mieście, gdzie zastali poszukiwanego celem odbycia kary 38 dni pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe 22-latka .

Wraz z mężczyzną przebywała 17-latka, która także była poszukiwana celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dziewczyna została skierowana do placówki, ponieważ wbrew obowiązującym przepisom, nie realizowała obowiązku szkolnego.

Na tym jednak nie koniec. Dzielnicowi, posiadając doświadczenie w służbie podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia te zostały potwierdzone. 22-latek posiadał pudełko z zawartością białego proszku. Oboje zostali zatrzymani, a substancja wraz z pudełkiem zabezpieczona.

Badanie w komendzie potwierdziło, że biały proszek to metamfetamina. Mieszkaniec Mińska Mazowieckiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Po czynnościach został przewieziony do zakładu karnego.

17-latka jeszcze tego samego dnia trafiła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.