Dzielnicowi odzyskali skradziony pojazd

Piaseczyńscy dzielnicowi odzyskali pojazd skradziony dzień wcześniej na terenie Warszawy. Po wykonaniu czynności procesowych subaru outback został przekazany prawowitemu właścicielowi. Policjanci zajmą się teraz wyjaśnieniem okoliczności kradzieży, za którą kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Piaseczyńscy dzielnicowi w trakcie realizacji obowiązków służbowych uzyskali informację na temat tego, że na jednym z parkingów w Józefosławiu zaparkowany jest pojazd, który może pochodzić z kradzieży. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, aby zweryfikować swoje ustalenia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że subaru outback został skradziony zaledwie dzień wcześniej na terenie Warszawy. Czynności poszukiwawcze prowadzi Komisariat Policji Warszawa Żoliborz.

Po przeprowadzeniu oględzin i wykonaniu czynności, auto zostało zwrócone właścicielowi, natomiast materiały sprawy przekazano do Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz. Teraz funkcjonariusze tamtejszego wydziału dochodzeniowo – śledczego zajmą się ustaleniem, jak doszło do przestępstwa oraz kto za nie odpowiada.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.