Festiwal jesiennych Podrózy z PKS Polonus

Polska to kraj pełen niesamowitych zakątków, a jesienią staje się szczególnie malownicza. To idealny moment, aby odkryć uroki Tomaszowa Mazowieckiego i zanurzyć się w festiwalu jesiennych podróży z PKS Polonus.

W siatce połączeń oferowane są 3 codzienne połączenia, łączące stolicę z Tomaszowem Mazowieckim. Kursy rozpoczynają trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞: 08:15, 12:45 i 18:15

W drodze powrotnej autokary Polonusa wyruszają sprzed Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟎𝟓:𝟒𝟎 𝐢 𝟏𝟓:𝟑𝟎 zatrzymując się również na następujących przystankach w obrębie miasta:
𝐬́𝐰. 𝐀𝐧𝐭𝐨𝐧𝐢𝐞𝐠𝐨 – 𝐆ł𝐨𝐰𝐚𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝟎𝟓
𝐬́𝐰. 𝐀𝐧𝐭𝐨𝐧𝐢𝐞𝐠𝐨 – 𝐃𝐇 𝐓𝐨𝐦𝐚𝐬𝐳 𝟎𝟗
𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐚 – 𝐊𝐨𝐧𝐬𝐭𝐲𝐭𝐮𝐜𝐣𝐢 𝟑 𝐌𝐚𝐣𝐚 𝟎𝟐
𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐚 – 𝐠𝐞𝐧. 𝐆𝐫𝐨𝐭𝐚 𝐑𝐨𝐰𝐞𝐜𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝟎𝟒
𝐃𝐰𝐨𝐫𝐳𝐞𝐜 𝐏𝐊𝐒/𝐏𝐊𝐏 – 𝐩𝐞̨𝐭𝐥𝐚 𝟎𝟑
oraz 𝐳 𝐝𝐰𝐨𝐫𝐜𝐚 𝐚𝐮𝐭𝐨𝐛𝐮𝐬𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟏𝟕:𝟏𝟓.

Trasa przejazdu prowadzi przez takie miasta i miejscowości jak: Babsk, Rawa Mazowiecka, Zubki Duże, Wólka Jagielczyńska, Czerniewice, Lechów, Emilianów, Lubochnia.

Aby dokonać zakupu biletu masz kilka opcji:
Odwiedź stronę internetową: Na stronie www.pkspolonus.pl znajdziesz łatwy w użyciu system rezerwacji biletów. Wystarczy wpisać datę wyjazdu i docelowy punkt, czyli Tomaszów Mazowiecki, a nasz system przedstawi Ci dostępne opcje. Możesz wybrać dogodne dla siebie miejsce w autobusie i zapłacić bezpośrednio online. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem.

Zakup u Agenta: Jeśli wolisz tradycyjną metodę, możesz udać się do jednego z  punktów sprzedaży i nabyć bilet osobiście. Nasi agenci chętnie pomogą Ci w dokonaniu wyboru oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące podróży do Tomaszowa Mazowieckiego.

Zakup u kierowcy: Jeśli nie masz możliwości wcześniejszego zakupu biletu, nie martw się! Możesz także nabyć bilet bezpośrednio u kierowcy, gdy wsiądziesz do autobusu. Akceptowane są płatności kartą płatniczą! To znaczy, że nie musisz martwić się o posiadanie gotówki przy sobie. Z łatwością zapłacisz za bilet kartą bezpośrednio u kierowcy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.