Groził matce i zniszczył drzwi

Policjanci z komisariatu w Józefowie w jednym z domów na terenie gminy Wiązowna zatrzymali 39-latka, który wszczął awanturę z matką. Mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia i zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

W minioną niedzielę policjanci z komisariatu w Józefowie interweniowali po godzinie 12:00 w jednym z domów na terenie gminy Wiązowna, gdzie mężczyzna wszczął awanturę z matką. Zanim na miejsce przybył patrol, awanturnik groził kobiecie pozbawieniem życia i zniszczył drzwi wejściowe do budynku.

Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy umożliwiła zatrzymanie niebezpiecznego 39-latka, który dopuścił się tych dwóch przestępstw. Funkcjonariusze już po kilkunastu minutach pojawili się pod wskazanym adresem, gdzie zastali agresywnego mężczyznę. Zgłaszająca poinformowała mundurowych, że obawia się spełnienia kierowanych przez syna wobec niej gróźb. Ponadto wskazała zniszczone drzwi, które w trakcie awantury stały się celem 39-latka. Mężczyzna nie potrafił funkcjonariuszom sensownie wytłumaczyć powodu swojego zachowania. Trafił do policyjnej celi.

39-latek już usłyszał zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Otwocku objął go dozorem policyjnym połączonym z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 5 lat więzienia.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.