Jechał 135 km/h w obszarze zabudowanym

Policjanci przerwali niebezpieczną jazdę 28-letniego mieszkańca Warszawy. Kierowca forda przejeżdżał przez Kromnów z prędkością 135 km/h. Prosimy rozsądek i odpowiedzialne zachowania na drodze. Nadmierna prędkość jest nadal jedną z głównych przyczyn wypadków.

W okresie wakacyjnym obserwujemy wzmożony ruch na drogach. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego policjanci kontrolują m.in. stan trzeźwości kierowców, prędkość z jaką się poruszają, a także sposób przewożenia dzieci.

W środę policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość w Kromnowie. Interweniowali wobec 28-letniego mieszkańca Warszawy, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Wykonany pomiar wykazał, że kierowca forda jechał 135 km/h w obszarze zabudowanym.

Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy, nałożyli na sprawcę wykroczenia mandat w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów karnych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.