Kierował pomimo zakazu oraz był poszukiwany

23– letni mieszkaniec Ciechanowa, kierował pomimo trzykrotnie orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz cofnięcia uprawnień do kierowania. Dodatkowo był poszukiwany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (24.08) 40 minut po północy w miejscowości Dreglin na drodze krajowej nr 60, został zatrzymany do kontroli drogowej kierujący samochodem ciężarowym DAF z naczepą. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że 23 – letni mieszkaniec Ciechanowa wsiadł za kierownicę pomimo trzech prawomocnych wyroków sądu dotyczących zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Dodatkowo, 23-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego gdzie odbędzie karę 23 dni pozbawienia wolności. Wkrótce odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.