poniedziałek, 06 grudnia 2021

Kryminalni ujawnili narkotyki w przyczepie kempingowej

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Wyszkowa podejrzanego o posiadane narkotyków. Mężczyzna schował mefedron w przyczepie kempingowej. Wyszkowianin trafił do policyjnej celi. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że mieszkaniec Wyszkowa w zaparkowanej przyczepie kempingowej na jednej z posesji miasta przechowuje narkotyki. Akcja przeszukania została zaplanowana i przeprowadzona pod koniec minionego tygodnia. 42-letni wyszkowianin był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Podejrzenia kryminalnych były jak najbardziej trafne. Policjanci w trakcie sprawdzenia kempingu ujawnili narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione substancje zostały zabezpieczone. Policyjny tester potwierdził, że jest to mefedron.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mieszkaniec Wyszkowa usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. 42- latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Damian Wroczyński


Zobacz również