Kurier ukradł szkatułkę z pieniędzmi i posiadał narkotyki

Policjanci z Józefowa zatrzymali nieuczciwego kuriera. Jak ustalili, mężczyzna wnosząc przesyłkę do domu odbiorczyni, wykorzystał jej nieuwagę i ukradł stojącą na parapecie szkatułkę z pieniędzmi i sygnetem. Ponadto w chwili zatrzymania posiadał narkotyki. Usłyszał już zarzuty.

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie ustalili, a następnie zatrzymali 41-latka, który będąc pracownikiem jednej z firm kurierskich dopuścił się przestępstwa w trakcie wykonywania pracy.

Z zawiadomienia wynikało, że mężczyzna wnosząc przesyłkę do domu odbiorczyni, wykorzystał jej chwilową nieuwagę i ukradł stojącą na parapecie szkatułkę z zawartością pieniędzy i sygnetu. Pokrzywdzona zorientowała się w tym dopiero, gdy kurier odjechał z miejsca. Wartość strat oszacowała na kwotę 3 tys. złotych.

Wówczas funkcjonariusze wykonali szereg czynności, które pozwoliły im na wytypowanie sprawcy. 41-letni mężczyzna został namierzony i zatrzymany na terenie Warszawy. Ponadto w chwili zatrzymania posiadał przy sobie kokainę. Trafił do policyjnej celi.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie 41-latkowi zarzutów dotyczących kradzieży i posiadania narkotyków.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

ml. asp. Paulina Harabin/ea

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.