Matka z córką popełniły samobójstwo w Pułtusku?

Prokuratura Rejonowa w Pułtusku prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 39-letniej kobiety i jej 5-cio letniej córki. Ciała obu kobiet odnaleziono w rzece Narwi w sobotni poranek.

Na obecnym etapie postępowania została ustalona tożsamość obu osób. Jest to 5–letnia dziewczynka i 39–letnia kobieta, matka z córką, obie mieszkanki powiatu pułtuskiego – powiedziała Monika Kosińska-Kaim, zastępca Prokuratora Rejonowego w Pułtusku. Na obecnym etapie jest zbyt wcześnie, żeby mówić co się stało. Wszystkie okoliczności są brane pod uwagę i wszystkie są wyjaśniane, ale śledztwo jest na bardzo początkowym etapie, dlatego trudno się na ten temat kategorycznie wypowiadać – dodała.

W sobotę odbyła się identyfikacja ciał na podstawie okazanych zdjęć ojcu i mężowi pokrzywdzonych. Śledczy ustalili też, że kobieta przyjechała samochodem o godzinie 4 rano pod siedzibę Straży Miejskiej i pieszo wraz z córką udały się w kierunku rzeki Narwi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.