Mazobilet przedłużony do ostatniego weekendu stycznia

W każdy weekend, osoby podróżujące pociągami KM czy WKD albo środkami Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM) mogą jeździć na jednym bilecie. To wszystko za sprawą Mazobiletu, oferty promującej środki transportu zbiorowego.

Przypomnijmy, że Mazobilet jest biletem imiennym. Oferta obowiązuje w weekendy, od piątku od godz. 1900 do poniedziałku do godz. 800. Dzięki niej możliwe jest korzystanie bez ograniczeń z siatki połączeń wspomnianych przewoźników kolejowych, a także Warszawskiego Transportu Publicznego w pierwszej i drugiej strefie biletowej. To doskonała okazja do podróży po Mazowszu jak również do zwiedzania stolicy.

Mazobilet można kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także poprzez stronę internetową: bilety.mazowieckie.com.pl oraz aplikację mobilną Kolei Mazowieckich. Warto dodać, że z oferty może skorzystać zarówno indywidualny podróżny, jak i grupa licząca od 2 do 5 osób. Cena biletu w przypadku jednej osoby to 49 zł, natomiast grupy – 99 zł.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.