sobota, 31 lipca 2021

Motocyklista z narkotykami i bez uprawnień zatrzymany w pościgu

Policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali w pościgu 26-letniego motocyklistę, który nie posiadał uprawnień. Mężczyzna jak i jego 25-letni pasażer mieli przy

Policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali w pościgu 26-letniego motocyklistę, który nie posiadał uprawnień. Mężczyzna jak i jego 25-letni pasażer mieli przy sobie narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi mężczyznom wysoka kara grzywny, a nawet do 3 lat więzienia. Kierowca motocykla odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w nocy policjanci sokołowskiej drogówki w miejscowości Karlusin chcieli zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę i podali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Motocyklista, który wiózł pasażera widząc policyjny patrol zawrócił w kierunku Sokołowa Podlaskiego. Policjanci ruszyli w pościg za kierującym, który uciekając łamał przepisy ruchu drogowego. Kierowca wyprzedzał pojazdy na skrzyżowaniu na podwójnej linii ciągłej, uciekał ulicami miasta. Po pewnym czasie udało się zatrzymać motocyklistę i uniemożliwić mu dalszą jazdę. Kierowcą był 26-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Policjanci znaleźli przy mężczyznach amfetaminę oraz marihuanę. Podczas sprawdzania kierowcy okazało się, że nie posiada on uprawnień.


Nasi partnerzy