Na letnie wyprawy z Biletem Turysty

W okresie wakacyjnym Koleje Mazowieckie wprowadzają ofertę „Bilet Turysty”. Będzie można z niej skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 r. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej poznać Mazowsze. Bilet Turysty będzie dostępny w sprzedaży już od 26 czerwca 2023 r. w kasach i biletomatach.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym, posiadającym 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia on do dowolnej liczby przejazdów pociągami KM w ciągu trzech wybranych z 10 dni, z wyjątkiem wakacyjnych połączeń czyli „Słonecznego” i „Słonecznego – BIS”.

To sezonowa oferta Kolei Mazowieckich. W ciągu wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni. Zakup Biletu Turysty jest także dobrą okazją, by skorzystać z licznych zniżek u naszych partnerów w ramach akcji „Kolejądo Kultury”, a także odpocząć w otoczeniu przyrody na terenie Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych, z którym Koleje Mazowieckie współpracują w ramach akcji „Koleją do Natury”

Bilet kosztuje 75 zł, a jego cena jest zryczałtowana i niezależna od odległości taryfowej.
Od tej ceny nie stosuje się żadnych ulg.

Oferta umożliwia przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Chorzele, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Na podstawie Biletu Turysty można również korzystać z przejazdów autobusami lotniskowymi KM ze stacji PKP Modlin do Portu Lotniczego Warszawa – Modlin (lub odwrotnie). Warto też zwrócić uwagę, że Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia 2023 r. ważny jest do 31 sierpnia 2023 r.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.