Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Narkotyki próbował ukryć w kratce wentylacyjnej

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zwrócili na niego uwagę, kiedy ten próbował ukryć narkotyki w kratce wentylacyjnej w elewacji budynku. Okazało się, że 28-latek posiada w plecaku i w bluzie narkotyki w znacznej ich ilości. Podejrzany usłyszał już zarzut karny. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed 11.00 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zwrócili uwagę na mężczyznę, który próbował coś ukryć w kratce wentylacyjnej w elewacji budynku. Po chwili stał jeszcze w tym miejscu i niecierpliwie rozglądał się dookoła siebie. Funkcjonariusze podjęli wobec niego czynności legitymowania. Mężczyzna od samego początku był zdenerwowany, odwracał wzrok, nie potrafił wyjaśnić, co dokładnie próbował schować w kratce wentylacyjnej.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że posiadał on przy sobie różne substancje zabronione zarówno w plecaku, jak i w bluzie. 28-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Wszystkie zabezpieczone substancje w ilości kilkudziesięciu porcji zostały przekazane do dalszych badań.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie, gdzie został mu przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, m. in. kokainy, amfetaminy, 4-CMC. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.