Narkotyki schowała w pudełkach po mleku dziecięcym

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Michałowicach zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W ręce mundurowych trafił: mefedron, amfetamina, marihuana oraz tabletki extasy. Zatrzymana w sprawie została 41-letnia kobieta, która przechowywała narkotyki w swoim domu. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 10 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Michałowicach ustalili, że 41-letnia mieszkanka powiatu pruszkowskiego w swoim mieszkaniu może posiadać narkotyki. Stróże prawa od razu przeszli do działania i pojechali pod ustalony adres, by złożyć niezapowiedzianą wizytę.

Na miejscu mundurowi zastali kobietę, a w jej mieszkaniu znaleźli narkotyki w postaci mefedronu, amfetaminy, marihuany oraz tabletek extasy. Narkotyki były przechowywane w mieszkaniu w różnych pudełeczkach i pojemnikach, m.in. w pudełkach po mleku dziecięcym. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O dalszych losach kobiety zadecyduje sąd. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. Monika Orlik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.