wtorek, 20 kwietnia 2021

Narkotyki znacznej ilości ukryte w mieszkaniu i w piwnicy – tymczasowy areszt

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 40-latek w mieszkaniu i piwnicy posiadał ponad 87 gramów marihuany i ponad 85 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 40-latek w mieszkaniu i piwnicy posiadał ponad 87 gramów marihuany i ponad 85 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy z wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W trakcie przeszukania mieszkania oraz piwnicy policjanci ujawnili znaczną ilość marihuany w ilości ponad 87 gramów i substancję psychotropową w postaci amfetaminy o łącznej wadze ponad 85 gramów. Na poczet przyszłych kar i grzywien kryminalni zabezpieczyli środki pieniężne w kwocie prawie 7 tysięcy złotych i ponad 400 euro.

40-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz substancji psychotropowej. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy