czwartek, 08 grudnia 2022

Naruszył nietykalność cielesną ekspedientki. Dodatkowo znęcał się nad matką

31-letni mieszkaniec powiatu otwockiego naruszył nietykalność cielesną ekspedientki na terenie sklepu w Otwocku Małym. Ponadto mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Zatrzymany przez karczewskich policjantów trafił do policyjnej celi. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Karczewscy policjanci interweniowali w sobotę na terenie jednego ze sklepów w Otwocku Małym. Pomocy potrzebowała sprzedawczyni, która została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik szarpał kobietę i uderzał dłonią w szyję, po czym uciekł z placówki handlowej przed przyjazdem patrolu policji. Pokrzywdzona podała funkcjonariuszom opis wyglądu sprawcy.

Policjanci po uzyskaniu szczegółowych informacji natychmiast udali się w penetrację terenu i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu otwockiego. Trafił do celi na komendzie.

Śledczy ustalili także, że zatrzymany mężczyzna znęca się fizycznie i psychicznie w miejscu zamieszkania nad swoją matką. Z relacji kobiety wynikało, że wszczyna awantury, ubliża jej, popycha i kopie po całym ciele. Pokrzywdzona nadmieniła, że ten dramat w jej domu trwa już od kilku lat.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego w sprawie, funkcjonariusze przedstawili 31-latkowi dwa zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej ekspedientki i znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Prokurator objął go policyjnym dozorem połączonym z nakazem opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z matką i zakazem zbliżania się do osób przez niego pokrzywdzonych. Teraz mężczyźnie może grozić do 5 lat więzienia.

mł. asp. Paulina Harabin


Zobacz również