Zaatakował rowerzystę a następnie przejechał mu rower

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 23- letniego kierowcę, który najprawdopodobniej pałką zmasakrował twarz rowerzyście, a następnie przejechał mu po rowerze.

Przed kilkoma dniami w Jazgarzewie nieopodal Piaseczna doszło najprawdopodobniej do nieporozumienia pomiędzy rowerzystą, a kierowcą toyoty. Z policyjnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie kierowca samochodu sięgnął po pałkę lub inne podobne narzędzie, i z całych sił uderzył nią 40- letniego rowerzystę. Mężczyzna doznał ciężkiego obrażenia twarzy, stracił także zęby. Jakby tego było mało, kierowca pozostawił go na drodze, a dodatkowo przejechał swoim samochodem po rowerze poszkodowanego.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili i zatrzymali w tej sprawie 23- letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. Zostały mu już przedstawione dwa zarzuty karne za uszkodzenie ciała oraz za zniszczenie roweru. Za co grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Jednocześnie policjanci przypominają, że z całą surowością będą walczyć z agresją na drogach!

nadkom. Jarosław Sawicki/mg

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.