Nie spodziewali się takiego finału. Wpadli na gorącym uczynku

Dwaj mężczyźni odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem do warsztatu. Kiedy wkradali się przez okno, warecka dzielnicowa o tym fakcie dowiedziała się od świadka zdarzenia. Policjanci przybyli na czas. Sprawcy zostali ujęci na gorącym uczynku. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowa z Warki podczas obchodu dzielnicy w miniony czwartek (7.12) przed godz. 18 uzyskała informację o włamaniu do warsztatu ślusarskiego. Włamywacze po wyważeniu okna wtargnęli do środka pomieszczenia i wynieśli metalowe elementy.

Na miejscu po chwili pojawił się patrol policji, który zaskoczył plądrujących włamywaczy. 44-latek, mieszkaniec pow. kwidzyńskiego został szybko obezwładniony, a następnie zatrzymany. Drugi mężczyzna uciekł widząc mundurowych, jednak długo nie cieszył się wolnością. Wareccy funkcjonariusze szybko zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu białobrzeskiego.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, przestępstwo, które popełnili zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik/KPP w Grójcu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.