Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Nietrzeźwy kierowca audi uderzył w karetkę na sygnale.

Policjanci z otwockiej drogówki zatrzymali 40-letniego kierowcę audi, który po pijanemu uderzył w jadącą na sygnale karetkę. Incydent mógł skończyć się tragicznie, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Po raz kolejny apelujemy o trzeźwą jazdę!

Do zdarzenia doszło na ulicy Nadwiślańskiej w Józefowie. Natychmiast skierowani na miejsce policjanci z wydziału ruchu drogowego otwockiej komendy ustalili, że kierowca audi nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i uderzył w bok karetki, która na sygnałach uprzywilejowanych wykonywała manewr zawracania. Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Osobowym audi kierował 40-latek. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Jak się okazało, był pijany, miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Wówczas mężczyzna został zatrzymany i trafił wprost do policyjnej celi.

40-latek niebawem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności. Ten incydent mógł skończyć się tragicznie. Po raz kolejny policjanci apelują o trzeźwą jazdę.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.