Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Nastolatki odpowiedzą za kradzież kosmetyków

Dzielnicowi z komisariatu na Targówku interweniowali w jednym ze sklepów, gdzie ujęto na kradzieży dwie nastolatki. Jak ustalono, dziewczynki razem spacerowały po drogerii i zdjęte z półek przedmioty chowały do plecaka. Gdy interweniował pracownik ochrony, jedna z nich z kradzionym towarem uciekła ze sklepu. Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii północnopraskiej komendy prowadzą postępowanie w tej sprawie. Zebrane materiały przekażą do sądu rodzinnego, który będzie decydował o dalszym losie 13-latek.

Dzielnicowi z komisariatu na Targówku otrzymali zgłoszenie o nastolatkach ujętych na kradzieży w drogerii. Na miejscu oczekiwali na nich pracownicy sklepu oraz dwie 13-latki z opiekunami.

Mundurowi od personelu sklepu dowiedzieli się o szczegółach tego zdarzenia. Z wyjaśnień kierowniczki wynikało, że dziewczynki razem spacerowały po sklepie i zdjęte z półek towary drogeryjne chowały do plecaka jednej z nich. Ich zachowanie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Gdy interweniował pracownik ochrony, jedna z dziewcząt posiadająca plecak z kradzionymi kosmetykami zdołała uciec ze sklepu, druga zaś pozostała w obiekcie.

Niedługo potem 13-letnia uciekinierka wróciła do drogerii ze swoim opiekunem. Pracownicy sklepu odzyskali skradzione przez nastolatki przedmioty, których łączna wartość została oszacowana na kwotę ponad 900 złotych.

13-latki nie unikną odpowiedzialności za kradzież, której się dopuściły. Tę sprawę prowadzą policjanci z Wydziału ds. Nieletnich i Patologii północnopraskiej komendy. Funkcjonariusze przekażą do sądu rodzinnego wszystkie materiały zgromadzone w tym postępowaniu i on będzie decydował o dalszym losie dziewczynek.

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.