Nieuczciwa pracownica ukradła zdrapki

Nieuczciwa pracownica ukradła zdrapki o wartości kilkuset złotych ze sklepu, w którym sama pracowała. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci z sochaczewskiej komendy przyjęli zawiadomienie o kradzieży, do której miało dojść w jednym ze sklepów na terenie miasta. Z informacji wynikało, że skradziono kilkadziesiąt zdrapek o wartości kilkuset złotych.

W trakcie prowadzonego postępowania ustalono, że sprawcą przestępstwa jest 29-letnia pracownica sklepu, w którym doszło do kradzieży. Kobieta w domu zdrapała zdrapki i wygrane kupony przyniosła do jednego ze sklepów na terenie gminy Rybno, gdzie wypłacono jej pieniądze.

Zatrzymana 29-latka wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszała zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.