Nocne poszukiwania zakończone sukcesem

Mieszkanka powiatu ostrołęckiego zawiadomiła, że życie jej partnera może być zagrożone. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania. Dzięki sprawnym działaniom mundurowych mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony. Pamiętajmy, że każde tego typu zgłoszenie policja traktuje priorytetowo i angażuje w działania poszukiwawcze ogromne siły.

W niedzielę o godzinie 1:30 w nocy do dyżurnego ostrołęckich policjantów wpłynęło poważne zgłoszenie. Zaniepokojona młoda mieszkanka powiatu ostrołęckiego przekazała informację dotyczącą zaginięcia jej partnera. Kobieta dodała, że bawiła się z 21-latkiem na weselu. W pewnej chwili doszło miedzy nimi do sprzeczki w trakcie której mężczyzna wyszedł w nieznanym kierunku przekazując jej informację z której wynikało, że jego życie może być zagrożone.

Natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu w działania poszukiwacze włączyli się wszyscy policjanci pełniący w tym czasie służbę. Komunikat wraz z rysopisem zaginionego został przekazany również do sąsiednich jednostek policji.

Policjanci sprawdzali okoliczne lasy oraz miejsca, w które mężczyzna mógł pójść. W trakcie policyjnych działań ok. godz. 4 mężczyzna cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantów z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.