Nowa, nieoznakowana Kia Sportage dla płońskich policjnatów

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku wzbogaciła się o nowy pojazd – nieoznakowanego suva. Zakup auta Kia Sportage możliwy był dzięki przekazaniu funduszy przez KGP w ramach Programu Modernizacji Policji, przy wsparciu ze strony lokalnych samorządów.

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku wzbogaciła się o nowy pojazd – nieoznakowanego suva. Wczoraj na placu komendy odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków i dokumentów do auta. Kia Sportage, która zasiliła flotę płońskiej policji, wyposażona jest w silnik benzynowy 1.6 o mocy 150 Km i 6-biegową manualną skrzynię.

Nowy policyjny samochód został zakupiony ze środków przekazanych (w układzie 50 proc. na 50 proc.) przez Komendę Główną Policji w ramach Programu Modernizacji Policji oraz lokalne samorządy: Powiat Płoński, Miasto Płońsk. Gminę Płońsk, Miasto i Gminę Sochocin, Gminę Baboszewo, Miasto i Gminę Nowe Miasto, Gminę Dzierzążnia, Gminę Naruszewo, Gminę Załuski i Gminę Joniec. Koszt zakupu tego pojazdu to ponad 120 tys. zł.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.