niedziela, 28 listopada 2021

Nowe, nocne połączenie Polonusa z Warszawy do Krynicy-Zdroju

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zwiększa częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Krynicą-Zdrój. Już od 28 sierpnia zostanie dodany drugi, wieczorny kurs. Dzięki temu zwiększy się również obecność biało-czerwonych autokarów Polonus w takich przepięknych miastach, jak Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz, Muszyna.

Biało-czerwone autokary narodowego przewoźnika będą wyruszały w trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia ze stanowiska numer 7 o godzinie 20:30, by dotrzeć do celu podróży o godz. 05:35. Natomiast wyjazd z Krynicy-Zdrój w kierunku Warszawy będzie się odbywał o godz. 19:00.

Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie internetowej pkspolonus.pl, PolonusPartner.pl, dworzeconline.pl, zdo.pl oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Krynica-Zdrój oferuje wiele interesujących atrakcji dla wszystkich, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, pragną spędzić aktywnie weekend czy też krótki urlop. Niezależnie od pory roku i warunków pogodowych czas śmiało można tu wypełnić rozmaitymi atrakcjami i z pobytu w Krynicy-Zdroju wycisnąć maksymalną dawkę frajdy, relaksu i niecodziennych przeżyć! Oprócz atrakcji takich jak np. miejsca spacerowe, punkty widokowe z pięknymi widokami, szlaki turystyczne czy kolejki linowe od niedawna można także korzystać z długiej i bezpiecznej ścieżki rowerowej AquaVelo. Ponadto ogromna ilość rodzin, dzieci i młodzieży bawi się świetnie w parku linowym, na sankostradzie czy torze gokartowym.

Z myślą o rozpoczęciu nowego roku szkolnego wprowadzono ulgę handlową -20% dla uczniów do ukończenia 26. roku życia. Już od 1 września, aby wejść na pokład autokaru Polonus w ramach komunikacji dalekobieżnej należy okazać bilet ze zniżką wraz z ważną legitymacją szkolną.


Zobacz również