Objęcie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadkom. Janusz Mularski został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. To zaszczyt oraz wyzwanie dla komendanta, który będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego garwolińskiej Policji. W uroczystości udział wziął szef mazowieckich policjantów nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz jego zastępca insp. Dariusz Król, samorządowcy, zaprzyjaźnione służby oraz kadra kierownicza garwolińskiej komendy.

W sali konferencyjnej garwolińskiej komendy Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez nadkom. Janusza Mularskiego. W uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz jego zastępca insp. Dariusz Król.

To właśnie rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadkom. Janusz Mularski został powołany na stanowisko szefa garwolińskich policjantów. Komendant będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego podległej jednostki. Generał Wołowiec pogratulował nadkom. Mularskiemu awansu i życzył dalszych sukcesów w służbie. Obejmujący stanowisko podziękował za zaufanie jakim został obdarzony, a zgromadzonych policjantów i samorządowców poprosił o koleżeńskie wsparcie.

W uroczystości, oprócz szefa mazowieckiej Policji i jego zastępcy, brało udział także kierownictwo garwolińskiej komendy, przedstawiciele władz samorządowych, szefowie miejscowej prokuratury i zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz kapelan garwolińskich policjantów.

Po zakończonej uroczystości komendant Mularski odbierał indywidualne gratulacje i życzenia. Przed nadkom. Januszem Mularskim wiele wyzwań, dlatego garwolińscy policjanci życzą komendantowi wytrwałości, która pozwoli zrealizować zamierzone cele.

Nadkom. Janusz Mularski służył w Samodzielnych Pododdziałach Prewencji Policji w Radomiu oraz w strukturach Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Od 2000 roku związany z pionem kryminalnym. Był m.in. Naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Zastępcą Naczelnika, a następnie Naczelnikiem Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. W 2019 roku awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu. Od maja tego roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. Odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Srebrną Odznaką Zasłużony Policjant.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.