niedziela, 28 listopada 2021

Od 22 maja Polonus wznawia linię Warszawa – Tarnobrzeg

Przewoźnik autobusowy Polonus z przyjemnością informuje, że już 22 maja wznawia linie łączącą Warszawę z Tarnobrzegiem. Całoroczny kurs Warszawa-Tarnobrzeg realizowany będzie każdego dnia, również w weekendy. W celu zapewnienia Państwu dojazdu w dogodnym czasie, odjazdy autobusów są w najczęściej wybieranych godzinach.

Z Warszawy autobus wyruszy z Zachodniego dworca autobusowego o godzinie 7:30, żeby dotrzeć do celu o godzinie 12:00. Z Tarnobrzegu kurs powrotny jest planowany o godzinie 14:35 z dworca autobusowego przy ulicy Mickiewicza 40. Po niecałych pięciu godzinach jest już w stolicy.

Po drodze autobus zatrzymuje się m.in. w takich miejscowościach jak: Piaseczno – Góra Kalwaria – Mniszew – Magnuszew – Ryczywół – Świerże Górne – Kozienice – Garbatka – Policzna – Zwoleń – Ciepielów Lipski – Lipsko – Maruszów – Tarłów – Ożarów Sandomierski – Sandomierz – Tarnobrzeg.

Połączenie jest realizowane przez wygodne autobusy, które zapewniają komfort podczas całej podróży. Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Zobacz również