Odpowie za kradzież Borówki Amerykańskiej

Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki amerykańskiej. 43-letni mieszkaniec gminy Mogielnica usłyszał wczoraj zarzut kradzieży krzaków owoców. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat więzienia.

We wtorek (11.06) funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego na ternie gminy Promna zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierujący tym pojazdem posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 43-letni kierujący był również poszukiwany przez Policję. W trakcie wykonywania czynności ustalono, że mężczyzna ten jest sprawcą kradzieży krzewów borówki amerykańskiej z plantacji w gminie Promna. Poprzedniej nocy skradziono 30 sztuk krzewów owocowych.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Przyznał się do kradzieży, właściciel odzyskał utracone krzewy. Sprawca kradzieży za swoje czyny odpowie przed sądem, a na rozprawę oczekiwać będzie w areszcie. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Autor: asp. Joanna Golus

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.