Odpowie za kradzież z włamaniem

Pułtuscy kryminalni zatrzymali 42-latka podejrzanego o włamanie do dwóch samochodów i kradzieży z ich wnętrz elektronarzędzi. Mieszkaniec Pułtuska przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pionu kryminalnego zawsze skrupulatnie analizują każdą prowadzoną sprawę. Niekiedy wymaga to czasu i wielu wnikliwych działań. I tak, przez ostatnie kilka dni funkcjonariusze pracujący nad sprawą kradzieży z włamaniem do Mercedesa i Citroena, do której doszło 19 września, przy ul. 17 sierpnia w Pułtusku, prowadzili szereg czynności operacyjnych. Łupem złodzieja padły wówczas elektronarzędzia: szlifierka kątowa i wiertarka. Pokrzywdzony 54 – letni mieszkaniec Warszawy oszacował wartość strat na 900 zł. Ciężka praca policjantów zaowocowała ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. 42-letni pułtuszczanin podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.